Ceník 

Ceny zde stanovené jsou vždy za celý objekt a noc. Nájem celého objektu, max. 8 míst , jedna dětská postýlka.

Uvedené ceny jsou konečné.

Budeme Vás očekávat nejdříve od 16.00 hod. Loučit se s Vámi budeme v 10.00 hod.

Pro dostupné termíny se prosím informujte.

leden-březen 2022 (min. 2 noci)....5.500Kč objekt/noc

duben-květen 2022 (min. 2 noci)....6.500 Kč objekt/noc

3 a více noci...... 6.000 Kč objekt/noc


červen-září 2022  (min. 3 noci)....... 7000 Kč objekt/noc

5 a více noci........6.500 Kč objekt/noc 


říjen-prosinec 2022 (min. 2 noci).... od 6.000 Kč objekt/noc 


Silvestr 2022 (min. 3 noci)... 7.200 Kč objekt/noc

(5 a více noci........6.700 Kč) objekt/noc

Vánoční výzdoba.
Check-in : 13.00 hod, check-out: 13.00 hod.

Dle obsazenosti umožňujeme ubytování na 1 noc s příplatkem 25% (mimo období červen-září).Důležité informace

počet ubytovaných a pejska hlaste prosím předem. Na požádání dětská postýlka včetně lůžkovin - zdarma. Vila disponuje třemi ložnicemi a má 8 lůžek.

PLATBA A REZERVACE

Pokud máte zájem o rezervaci konkrétního termínu ubytování, kontaktujte nás pro ověření volné kapacity. Můžete učinit prostřednictvím e-mailu, formuláře, nebo telefonu. Požadujeme zálohu 50% z celkové částky.(Záloha je nutná pro rezervaci termínu). Termín je rezervován až po složení zálohy na náš účet, po zaplacení Vám bude vystavená faktura. Více informaci naleznete v kontaktech.

Doplatek pobytu můžete platit hotově v den nástupu, nebo předem na účet před nástupem na pobyt. V ubytování nepřijímáme platební karty, děkujeme za pochopení.

STORNO

Storno podmínky: Bez storno poplatku 40 a více dní před nástupem, 50% ceny zálohy na ubytování do 39-20 dní, 100% zálohy 19-1 dní před nástupem. Dle domluvy je možný náhradní termín(pouze u storna 39 dní předem).

  (V případě zákazu vládním nařízením se vrací celá částka bez ohledu na storno). Rezervační poplatek je nutný z důvodů závazků obou stran. Děkujeme za pochopení.

Za okamžik odstoupení se považuje den doručení dokladu o zrušení objednávky. Učiňte prosím písemně na email: Henrieta.Rakasova@gmail.com

V případě, že hosté nedorazí a neobsadí předem objednanou chalupu od počátku pobytu,  nevracíme uhrazenou částku za ubytování a pobyt se ruší bez náhrady.

Ubytovatel může před uplynutím ujednané doby zrušit ubytování bez výpovědní doby, porušuje-li ubytovaný i přes výstrahu hrubě své povinnosti ze smlouvy, anebo dobré mravy, a to bez náhrady.

Majitel má právo odstoupit od smlouvy o ubytování v případě výskytu objektivních závažných příčin, jako jsou vládní nařízení, živelné katastrofy, havárie apod., které znemožňují provozování objektu. V takovém případě se vrací celá částka.

V případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte a my Vám rádi vše objasníme a zodpovíme.Poptávkový formulář