Recenze

Nádherné ubytováni na nádherném místě! moderní výbava, všude čisto, perfektní domluva!:) Určitě jsme zde nebyli ubytování naposled. Všem vřele doporučuji! děkujeme moc! Barbora C. 


Děkujeme za krásný prodloužený víkend. Bylo to super! Krásné, čisté prostředí, s úžasným výhledem. Klidné soukromé místo. Děti i dospělí si to moc užili Doporučujeme všemi deseti.:) Kateřina K.


Naprosta spokojenost s ubytovanim.Byli jsme minuly rok na dovolene tyden,ted tri dny na prodlouzenem vikendu a jiz nyni se tesime na dalsi srpnovy tyden straveny v tomto skvelem dome v Pavlove.Ubytovani vyborne,vse ciste,utulne,domluva na jednicku.Moc ubytovani doporucujeme a budeme se tesit za chvili na videnou. Míša Š. Byli jsme zde s kamarády ubytovaní poprvé. Vše naprosto perfektní! Útulný, čistý, moderní a vkusně vybavený. Božský výhled na Děvičky...Pavlov je krásné místo, líp jsme si vybrat nemohli. Bezvadná komunikace. Těšíme se na podzim až přijedeme znovu! Radana L.

 

Nejlepsi ubytování ake sme kedy mali. :) Lucka M.Chtěla bych Vám tímto ještě jednou moc poděkovat, dovolenou jsme si moc užili celá naše rodina. Moc krásný dům, klidné prostředí, všude čisto,  skvělá domluva. Pavlov máme moc rádi. Z domečku je úžasný výhled. Brzy přijedeme znovu a určitě na více nocí. Děkujeme. Veronika A.