Recenze

Vila má skvělé umístění, v klidné části Pavlova, s výhledem na vinohrady a Děvičky, ale zároveň co by kamenem dohodil ke krásným sklepům plných pokladů. Ubytování je příjemné, čisté, vkusné, v kuchyni nám nic nechybělo. Ve vile jsou dvě koupelny a celkem tři toalety, superčisté a praktické. K dispozici byl bazén a trampolína na zahradě, která nebyla zatravněná, ale pokrytá kamínky, to ničemu nevadilo, děti se o to víc zabavily. Komunikace s majiteli byla bezchybná. Pobyt jsme si všichni užili a určitě se vrátíme. Kateřina M.

Úžasné místo ... , jsme rádi, že jsme Vilu Henrietu před třemi lety objevili a pravidelně 2x ročně strávíme s přáteli v této vile prodloužený víkendový pobyt a jsme vždy velice nadšeni. Je vidět, že paní Henrieta o vilu velice dbá a udržuje s maximální péči a láskou. Mohu jenom doporučit ! Kamil K.

Nádherná vila mezi vinicemi. Veškeré potřebné vybavení a zázemí pro pohodovou dovolenou. Skvělá komunikace s majitelkou. Martin K.

Krásné ubytování na dokonalém místě! Silvie D.

Nádherné ubytováni na nádherném místě! moderní výbava, všude čisto, perfektní domluva!:) Určitě jsme zde nebyli ubytování naposled. Všem vřele doporučuji! děkujeme moc! Barbora C. 


Děkujeme za krásný prodloužený víkend. Bylo to super! Krásné, čisté prostředí, s úžasným výhledem. Klidné soukromé místo. Děti i dospělí si to moc užili Doporučujeme všemi deseti.:) Kateřina K.


Naprosta spokojenost s ubytovanim.Byli jsme minuly rok na dovolene tyden,ted tri dny na prodlouzenem vikendu a jiz nyni se tesime na dalsi srpnovy tyden straveny v tomto skvelem dome v Pavlove.Ubytovani vyborne,vse ciste,utulne,domluva na jednicku.Moc ubytovani doporucujeme a budeme se tesit za chvili na videnou. Míša Š. Byli jsme zde s kamarády ubytovaní poprvé. Vše naprosto perfektní! Útulný, čistý, moderní a vkusně vybavený. Božský výhled na Děvičky...Pavlov je krásné místo, líp jsme si vybrat nemohli. Bezvadná komunikace. Těšíme se na podzim až přijedeme znovu! Radana L.

 

Nejlepsi ubytování ake sme kedy mali. :) Lucka M.Chtěla bych Vám tímto ještě jednou moc poděkovat, dovolenou jsme si moc užili celá naše rodina. Moc krásný dům, klidné prostředí, všude čisto,  skvělá domluva. Pavlov máme moc rádi. Z domečku je úžasný výhled. Brzy přijedeme znovu a určitě na více nocí. Děkujeme. Veronika A.