BEDROHŘEJ - SRDÍČKA

Pro zdraví

Hřejivý polštářek uleví při bolesti zad, svalů, menstruačních bolestech nebo třeba při prochladnutí. Díky svému tvaru a ušití vnitřních komor je vhodný zejména pro umístění v oblasti bederní páteře, můžete jej ale použít kdekoliv to Vaše tělo zrovna potřebuje (podbřišek, vrchní záda, hrudník). Polštářek je vyplněn pšenicí se špetkou sušené levandule lékařské, která po zahřátí vytvoří jemnou a velmi příjemnou vůni. Pšeničná výplň se přizpůsobí obkládanému povrchu a polštářek tak těsně přilne k tělu. Více o nahřívacích polštářcích si můžete přečíst na našem levandulovém blogu v odkazu.

Polštářek lze nahřívat v mikrovlné troubě nebo na radiátoru - dodržujte postup uvedený v návodu k použití. Bedrohřej má snímatelný povlak, který lze prát v pračce. Aby si polštářek udržel své levandulové aroma, je zabalený v celofánovém obalu. Součástí je také pevná krabička, vhodná ke skladování polštářku.

Ručně vyráběný v naší chráněné dílně ve dvou barevných variantách.

Popis produktu:

Svrchní materiál: 100% recyklovaná látka (80% recyklovaná bavlna + 20% recyklovaná polyester) - snímatelný a pratelný povlak
Výplň: pšenice, květ BIO levandule lékařské, 100% bavlna
Rozměr: 40 x 20 cm (+- 2 cm)
Hmotnost: cca 900 g

Využití:

- při bolestech zad a ledvin
- při prochladnutí
- před i po masáži
- při bolestech svalů a kloubů, např. po celodenní námaze
- při menstruačních bolestech
- na předehřátí kočárků či lůžka
- relaxace a uvolnění po náročném dni

Objednávka obsahuje:
Hřejivý bederní polštář o rozměrech 40 x 20 cm se snímatelným a pratelným potahem, naplněný pšenicí a květem BIO levandule. Zabaleno v celofánovém obalu s návodem k použití, vloženo do dárkové krabičky. 

319,00 Kč