Ceník platný od 2021


 Ceny zde stanovené jsou vždy za celý objekt a noc. Nájem celého objektu, max. 10 míst včetně dětí.

Uvedené ceny jsou konečné.

Budeme Vás očekávat nejdříve od 15.30-17.00 hod. Loučit se s Vámi budeme v 10.00 hod.

Pro dostupné termíny se prosím informujte.


Cena celého objektu pro 2 osoby 

Cena pobytu..... 2.500 Kč objekt/noc (min. 3 noci)/ 4 a více noci vířivka zdarma!

Dítě zdarma bez nároku na lůžko.


 Cena celého objektu až pro 10 osob (říjen, listopad, prosinec)

Cena pobytu..... 5.000 Kč objekt/noc (min. 2 noci)

Cena pobytu.... 4.500 Kč objekt/noc ( 3 a více noci, kromě státních svátků)st 17.11.- ne 21.11. 2021 státní svátek ( prodloužené volno) - (pobyt na min. 2 noci)

so 4.12. Mikulášský košt mladých vín 

pá 10.12. - ne 12.12. Vánoce pod radnicí v Mikulově 2021Cena celého objektu až pro 8 osob (Vánoce a silvestr)

cena platí v termínech od 22.12.-2.1.

Silvestr : rezervace(30.12.-2.1.)

Cena pobytu....6.500 Kč objekt/noc (min. 3 noci)

SLEVA ! 6.000 Kč objekt/noc

Cena pobytu... 6.000 objekt/noc (3 a více noci)

SLEVA ! 5.500 Kč objekt/noc


V ceně stromeček, výzdoba a láhev vína. 

Chtěli byste si užít pohodový pobyt na Pálavě v zimě? Užít si kouzelný  výhled z naši vily na zasněžené kopce, ale zároveň byste si chtěli i zalyžovat ? Ski lyžařský svah v Němčičkách je od nás cca 20 km! Zaručujeme, že budete mít skvělé zážitky se svou rodinou,dětmi a přáteli. 


Nájem celého objektu až pro 10 osob (leden, únor, březen) 2022

Cena pobytu.... 5.000 Kč objekt/noc (min. 2 noci)

Cena pobytu... 4.500 Kč objekt/ noc ( 3 a více noci) 
Počet ubytovaných a pejska hlaste prosím předem. Taktéž prosíme o nahlášení dětské postýlky, abychom Vám mohli vše včas nachystat. Dětská postýlka včetně lůžkovin je zdarma. Vila disponuje třemi ložnicemi, možné je navíc využít rozkládací gauč.

PLATBA A REZERVACE

Pokud máte zájem o rezervaci konkrétního termínu ubytování, kontaktujte nás pro ověření volné kapacity. Můžete učinit prostřednictvím e-mailu, formuláře, nebo telefonu. Požadujeme zálohu 50% z celkové částky.(Záloha je nutná pro rezervaci termínu). Termín je rezervován až po složení zálohy na náš účet, po zaplacení Vám bude vystavená faktura. Více informaci naleznete v ceníku.

Doplatek pobytu můžete platit hotově v den nástupu, nebo předem na účet před nástupem na pobyt. V ubytování nepřijímáme platební karty, děkujeme za pochopení.  

   STORNO 

Storno podmínky: Bez storno poplatku 40 a více dní před nástupem, 50% ceny zálohy na ubytování do 39-20 dní, 100% zálohy 19-1 dní před nástupem. Dle domluvy je možný náhradní termín. (V případě zákazu vládním nařízením se vrací celá částka bez ohledu na storno). Rezervační poplatek je nutný z důvodů závazků obou stran. Děkujeme za pochopení. 

Za okamžik odstoupení se považuje den doručení dokladu o zrušení objednávky. Učiňte prosím písemně na email: Henrieta.Rakasova@gmail.com 

V případě, že hosté nedorazí a neobsadí předem objednanou chalupu od počátku pobytu, bez zrušení pobytu, nevracíme uhrazenou částku za ubytování a pobyt se ruší bez náhrady. 

Ubytovatel může před uplynutím ujednané doby zrušit ubytování bez výpovědní doby, porušuje-li ubytovaný i přes výstrahu hrubě své povinnosti ze smlouvy, anebo dobré mravy.

Majitel má právo odstoupit od smlouvy o ubytování v případě výskytu objektivních závažných příčin, jako jsou vládní nařízení, živelné katastrofy, havárie apod., které znemožňují provozování objektu. V takovém případě se vrací celá částka.

V případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte a my Vám rádi vše objasníme a zodpovíme.


Pobytové balíčky

pro vás s láskou připravujeme......